Chorvátsko  
   chorvátsko      dovolenka      mapa    |    doprava    |    zájazdy    |    lyžovanie    |    travel    |    reny   
 
pozdrav Chorvátsko  

Dovolenka Záhreb

 
Dovolenka Chorvátsko:
Istria
Kvarner
Plitvické Jazerá
Dalmácia Zadar
Dalmácia Šibenik
Dalmácia Split
Dalmácia Dubrovnik
Záhreb
Stredné Chorvátsko
Slavónsko
- - - - - - - - - -
Ostrovy
Letoviská
Mestá
Vnútrozemie
• Zima
Navigácia: Chorvátsko > Dovolenka > Záhreb  
 
Dovolenka Záhreb - hlavné mesto Chorvátska láka návštevníkov na prehliadku mesta, ktoré vyzdvihne najmä architektúra, história a kultúrne pamiatky. Záhreb súčasnosti je mestom veľkého množstva koncertov a iných kultúrnch podujatí svetoznámych umelcov. Jedinečná baroková atmosféra, množstvo kulinárskych a nákupných príležitostí. Návštevník si môže vybrať v širokej ponuke ubytovania od päť hviezdičkového hotela po motely a ubytovne pre mladých. Práve mládež tvorí vysoký podiel návštevíkov, ich cieľom je zábava a podmienkou dobré ceny.

Záhreb je mestom zelených parkov a promenád s početnými výletnými miestami v krásnom prostredí. Tretie tisícročie zahajuje Záhreb ako miliónové mesto, ktoré sa najprv stalo hlavným mestom Chorvátov v roku 1991 a od 1. júla 2013 je tiež 28. hlavným mestom EÚ. Príspevkom do európskeho spoločenstva je 19 divadiel, 24 múzeí, 65 galérií. Dovolenka Záhreb patrí k poznávaniu novej Európy, jej hlavných miest. Záhreb je estetické, veľmi príjemné a dynamické mesto, jeho symbolom je srdce. Určite aj to vaše návštevou Záhrebu pookreje.

Hotely 5* ubytovanie Záhreb

Hotel Esplanade Záhreb  Hotel Esplanade Zagreb ***** - bol postavený v roku 1925 aby poskytoval luxusné ubytovanie pre cestujúcich slávneho Orient Expressu. Hotel sa nachádza v centre mesta vedľa všetkých kultúrnych a historických zaujímavosti. Výborná reštaurácia ponúka inovatívne interpretácie tradičnej chorvátskej kuchyne. Zadarmo super-rýchle bezdrôtový internet v celom hoteli.
 
Hotel Sheraton Záhreb  Hotel Sheraton Zagreb ***** - je situovný v centre mesta v blízkosti sú všetky dôležité kultúrne pamiatky, parky, koncertné sály, hlavné štátne a obecné inštitúcie ako aj nákupné centrum. Hotel ponúka kulinárske špeciality a top rekreáciu v excluzívnom prostredí 5-tich hviezdičiek. K dispozícii podzemná garáž, parný kúpeľ, jacuzzi, fitnes, bazén, zacielené na pohodlie.
 
Hotel The Westin Záhreb  Hotel The Westin Zagreb ***** - sa nachádza v centre Záhrebu, poblíž hlavných zaujímavosti mesta: múzeum Mimara, Chorvátske národné divadlo, ďalšie múzeá, reštaurácie a obchody. Hotel Westin ponúka širokú škálu služieb vhodné pre podnikateľskú aj turistickú kategóriu klientov a štátnych hodnostárov, ktorí hľadajú pohodlie moderného luxusného hotela.

Hotely 4* ubytovanie Záhreb

Best Western Premier Hotel Astoria, Záhreb  Best Western Premier Hotel Astoria **** - sa nachádza v centre mesta Záhreb. Je to len pár minút chôdze od hlavného kultúrneho, historického a obchodného centra, kde sa nachádzajú významné pamiatky. Atmosféra v hoteli je pohostinná, má business centrum, priťahuje hostí na služobnej ceste aj turistov. Po rekonštrukcii 2005 uspokojí aj tých najnáročnejších hostí.
 
Palace Hotel Záhreb  Palace Hotel Zagreb **** - prvý hotel v Záhrebe otvorený v r.1907 v centre mesta. Kombinácia starej tradície a moderných hotelových služieb núka komfort a čaro starých časov. Strážené parkovisko, konferenčné, spoločenské i svadobné akcie, secesný palác Palace Hotela láka hostí pre podnikanie a potešenie. Palace Hotel dostal k 4* aj oficiálny titul "Heritage Hotel"
 
Hotel As, Záhreb  Hotel As **** - sa nachádza v zelenej oáza v centre mesta v parku Zelený háj, je ďaleko od mestskej vravy, ale blízko hlavného kultúrneho a obchodného centra mesta. Je známy svojou pohostinnosťou a má krásnu záhradnú terasu. Hotel je tiež vhodný pre obchodné rokovania, ale aj pre pobyt turistov, nové prostredie v prevádzke od 1999, parkovanie je zabezpečené.

Hotely 3* ubytovanie Záhreb

Hotel Tomislavov dom, Sljeme  Hotel Tomislavov dom *** - približne 15 km od centra Záhrebu smerom do hôr Medvednice leží hotel Tomislav ideálny pre aktívnu dovolenku, oddych. V zime možnosť lyžovanie Sljeme, ale aj obchodné rokovania. Hotel má 42 izieb, so sprchou / WC, TV / SAT, minibar, sušič vlasov, internet, bazén, fitness, sauna. Všetky izby sú po rekonštrukcii, tradičná chorvátska kuchyňa.
 
Hotel Central, Záhreb  Hotel Central *** - centrum Záhrebu sa nachádza asi 1 km, blízkosť vlakovej a autobusovej stanice. Neďaleko od hotela Central sa nachádza jeden z najkrajších parkov mesta Zrinjevac. Desať minút chôdze a ocitnete sa na hlavnom námestí v historickom centre mesta, v dosahu populárnych kaviarní, slávnych múzeí galérií, nákupných centier. Príjemný hotelový personál.
 
Hotel Rebro, Záhreb  Hotel Rebro *** - moderný mestský hotel, 3 *, ktorý otvoril svoje brány len v marci 2011 sa nachádza takmer v centre mesta, v blízkosti krásneho lesoparku Maksimir a futbalového štadióna. Hotel Rebro je ideálnou voľbou pre služobné cesty aj turistické? pobyty v Záhrebe. Pripojenie k internetu, parkovanie zdarma, príjemný personál, moderné účelné zariadenie.


 
   
Dovolenka Chorvátsko
Istria, Kvarner, Plitvické jazerá
Dalmácia Šibenik, Zadar, Split,
Dubrovnik, dovolenka Záhreb
 
     
 
 

Partneri: Dovolenka | Taliansko | Lyžovanie Alpy | Slovensko
© 2009-2022 CK Reny Travel - chorvátsko-reny.sk