Chorvátsko  
   chorvátsko    |    dovolenka      mapa      doprava    |    zájazdy    |    lyžovanie    |    travel    |    reny   
 
pozdrav Chorvátsko  

Mapa Chorvátsko

 
MAPA CHORVÁTSKO:
Mapa dovolenka
   • mapa Istria
   • mapa Kvarner
   • mapa Zadar
   • mapa Šibenik
   • mapa Split
   • mapa Dubrovnik
   • mapa Str. Chorvátsko
   • mapa Slavonia
   • mapa Záhreb
Mapa počasie
Mapa župy
Auto-mapa
Pomocník
Navigácia: Chorvátsko > Mapa  
 
Nie každý sa orientuje v chorvátskych strediskách príliš dobre. Vtedy prichádza na pomoc klikacia mapa Chorvátsko. Krajina leží v juhovýchodnej Európe na východnom pobreží Jadranského mora. Veľká časť územia sa nachádza na početných väčších aj malých ostrovoch roztrúsených pozdĺž pobrežia. Povrch Chorvátska tvoria v rovnakom pomere nížiny a pohoria, najväčšou nížinou je Panónska nížina, hlavné pohorie, ktoré sa tiahne pozdĺž mora sa nazýva Dináre. Chorvátsko hraničí s krajinami bývalej Juhoslávie, Bosna a Hercegovina, Čierna

Hora, Srbsko, Slovinsko a Maďarsko. Klikacia mapa Chorvátsko je vhodná pre vyhľadanie miesta pomocou zväčšovania a posúvania mapy. Kliknutím na zvolený bod prezeráte ponuku ubytovania, či aktuálne počasie. Už nemusíte preklikávať celú ponuku mesto za mestom, ak vám názvy týchto miest nič nehovoria. Pre výber dovolenky použite mapa dovolenka, zaujíma vás aké je počasie v jednotlivých častiach Chorvátska? Použite mapa počasie, politické členenie krajiny je zobrazené na mapa župy, pre detaily je tu podrobná auto mapa.

Klikacie mapy Chorvátska

mapa dovolenka  mapa dovolenka - hľadáte miesto, kde by ste strávili letnú dovolenku? Na klikacej mape si vyberte destináciu, zobrazia sa letoviská, stačí kliknúť na ikonku a vybrať vhodné ubytovanie v danej lokalite. Hotely a apartmány z našej ponuky - Istria, Kvarner, Dalmácia, ostrovy a vnútrozemie si môžete ľahkým spôsobom rezervovať ihneď pomocou krátkeho formulára ...
 
mapa počasie  mapa počasie - potrebujete zistiť aktuálne počasie v chorvátskych strediskách, alebo mestách ? stačí si vyhľadať na "klikacej mape počasie" príslušnú lokalitu, či miesto kam sa chystáte vycestovať a prekliknete sa na príslušné informácie o počasí. Zistíte informácie o sile vetra, teplote v noci a cez deň, oblačnosti atd. všetky poveternostné info jednoducho z mapy
 
mapa župy  mapa župy - krajina je podľa politického členenia rozdelená na 20 regiónov (župy), ktoré nekorešponduje úplne so známejším rozdelením podľa turistických oblastí, preto okrem mapa dovolenka prinášame tie isté strediská, obce a mestá zakreslené v župnom rozdelení. Napr. hlavné mesto Zagreb sa nachádza buď v Strednom Chorvátsku, alebo v župe Zagrebačka
 
auto mapa  auto mapa - je dobrý a osvedčený pomocník na cestách, oplatí sa ju mať pri sebe aj napriek stále rozšírenejším navigačným systémom, každá technika môže zlyhať, ak ste si auto mapu na cestu nepribalili, môžete si ju našťastie kúpiť takmer na ktorejkoľvek čerpacej stanici. Pre lepšiu orientáciu pri používaní približných klikacích máp si pozrite detaily na našej automape.
 
lyžovanie  mapa lyžovanie - mapa je základná pomôcka, každého lalpského yžiara vo väčšom lyžiarskom stredisku. Výhody vreckovej skimapy daného strediska oceníte najmä ak lyžujete v skupinke a niektorý z jej členov sa od vás odtratí, alebo sa potrebujete na neznámych svahoch stretnúť s kamarátom. Pri lyžovaní mapa poslúži v nepriaznivom počasí, keď nevidno orientačné tabule.
 
pomocník  pomocník - návod ako používať klikaciu mapu pri výbere dovolenky. Jednoduchým kliknutím na vyznačenom mieste na mape sa presuniete priamo na stránku s ponukou ubytovania, ktorý je názorný a rýchlym spôsobom sa dostanete k svojej predstave dovolenky. Postup:
1.-> výber lokality 2.-> výber letoviska 3.-> výber hotela (apartmánu) 4.-> zaslanie rezervácie

Mapa je dobrá pomôcka aj pri výbere dovolenky

Klikacie mapy majú výhodu pre graficky zameraných ľudí, ktorí sa v zemepise orientujú pomocou názorných ukážok, známy je slogan o cestovaní prstom na mape. Klikateľné mapy prinášame pri všetkých destináciách (krajinách), ktoré cestovná kancelária RenyTravel ponúka. Vyklikať si môžete dovolenku na mapách ski-mapa Taliansko, lyžovačky v Rakúsku - mapa Rakúsko, lyžovanie Švajčiarsko - mapa Švajčiarsko, zimná dovolenka vo Francúzsku - mapa Francúzsko a budú pribúdať ďalšie.

Na cesty si určite pribaľte aj tlačené turistické mapy do batoha. Možno ste už vybavení GPS v mobiloch, alebo aute, technika môže vždy zlyhať a bez mapy je človek v cudzom svete stratený, keď mepozná reč domorodcov a nevie sa opýtať na cestu. Dobré miestne mapy sa dajú zohnať aj na mieste v informačných a turistických kanceláriách, hoteloch, pamiatkach. Niekedy narazíte na fakt slušnú mapu, na ktorej môžu byť vyobrazené aj miestne atrakcie, otváracie doby pamiatok, dobré reštaurácie a podobne. Mapa neslúži len ako pomôcka pri výbere dovolenky. S mapou je cestovanie v pohode.


 
   
Chorvátsko
stránky o Chorvátsku, mapa, linky
doprava, letenky, dovolenka, ck
blog, zájazdy, počasie, lyžovanie
 
  Mapa Taliansko
turistický sprievodca Taliansko
klikacia mapa Talianska regióny
slnko, pláže, more dovoleniek
 
   
 
 

Partneri: Dovolenka | Taliansko | Lyžovanie Alpy | Zdravie
© 2009-2022 CK Reny Travel - chorvátsko-reny.sk