Chorvátsko  
   chorvátsko    |    dovolenka    |    mapa    |    doprava    |    zájazdy    |    lyžovanie      travel      reny   
 
 

Jednosmerné linky

 
TRAVEL
Cestovanie
Destinácia
Počasie
Blog
Linky
    • Link building
    • Výmena odkazov
    • Recipročné linky
    • Jednosmerné linky
    • PR články
    • Linky popularita
    • Partnerské linky
    • Ako nerobiť linky
    • Pridaj linku
    • Prečo optimalizovať
    • Turistické linky
    • Lyžovanie linky
    • Chorvátske župy
    • Seo-expert
    • Naše výsledky
Lastminute
Obrázky
Winnetou

Navigácia: Chorvátsko > Travel > Linky > Jednosmerné  
 

jednosmerné linky Ako by ste naučili stroj - vyhľadávač hodnotiť textovo-obrázkové diela, ktorými vlastne sú webové stránky ? Takúto úlohu sa pokúša vyriešiť niekoľko známych IT firiem. Podstatne im pomáha práca samotných tvorcov webu, konkrétne ich jednosmerné linky, smerujúce na dobré webové diela. Hneď sa objavujú aj podvodníci, ktorí vyrábajú falošné smerovky (linky) ukazujúce na svoje nevydarené web diela. Tak chcú oklamať stroj, aby považoval aj s.ačky za špičkové webové umenie. Asi sa musia stroje zdokonaliť a takéto falošné jednolinky odhaliť a ignorovať, či ešte lepšie, darebákov aj banom potrestať.

Nie je to jednoduché naučiť stroj posudzovať a hodnotiť písané a obrázkové diela. Napríklad maliarskemu umeniu nerozumie takmer nikto, kto nemá podobné nadanie. Samozrejme, že mnohí o umení porozprávajú, ohodnotia toho, či oného maliara, no siahnite si do hlbokého vnútra a pozrite, pohľadajte tam, čo skutočne o tých obrazoch viete sami povedať. Ako by chcel niekto pristúpiť k meditujúcemu mníchovi a oznámkovať jeho sedenie, keď sám nedokáže v mysli utíchnuť ani na 10 sekúnd ? Tak mi pripadá snaha laikov rozprávať o neľahkej práci učiť stroje posudzovať obsah. Ak to už niekto dokáže a založí niektorý z algoritmov na princípe jednosmerné linky, môžeme predpokladať že si dokáže postrážiť čistotu platformy jednosmerné linky. Či ? Existuje vari nejaký Jurko z Hornej Dolnej, ktorý narobí tisíce liniek po webe bez povšimnutia ?

Zaujímavé jednosmerné linky Chorvátsko

Tieto linky sme sem umiestnili bez vedomia majiteľov stránok, na ktoré smerujú. Urobili sme tak preto, že sme si vedomí, že naše informácie o Chorvátsku nie sú vyčerpávajúce a náš čitateľ by sa mohol v rámci tejto témy zaujímať ešte o to, alebo ono. "To alebo ono" sme vyhľadali na internete, preštudovali a z väčšieho množstva stránok na tému "to" a "ono" sme vybrali najvhodnejšie stránky. Odkaz na ne sme poskytli našim čitateľom vo forme jednosmerných liniek. Tu sú:

 • Vlada.hr - Vlada Republike Hrvatske. Internetové stránky vlády Chorvátskej republiky v Zagrebe. Fejzbúk stránka chorvátskej vlády má obrovské množstvo priaznivcov - aha - www.facebook.com/wwwvladahr.
 • HrTurizam - Turistický spravodajský portál HrTurizam.hr je určený pre odvetvie cestovného ruchu. Portál sa etabloval ako popredné nezávislé profesionálne turistické médium v Chorvátsku.
 • Sabor.hr - Hrvatski sabor. Stránky Chorvátskeho parlamentu, Predsjednik Hrvatskoga sabora Luka Bebić predseda parlamentu (2009). Orgány parlamentu, výsledky hlasovania schôdze, prístup k informáciám.
 • Sk.mfa.hr - veľvyslanectvo Chorvátska na Slovensku. Oficiálne stránky veľvyslanectva Chorvátskej republiky v Slovenskej republike. Informácie o krajine, konzulárne záležitosti, adresa: Mišíkova ulica Bratislava.
 • Chorvátsko nový člen Európskej Únie - zaujímavý blog cestovnej kancelárie špecializovanej na dovolenky v Chorvátsku, linky na príspevky o cestovaní, dovolenke, mori, horách, lyžovačke a iných príjemných veciach.
 • Wikipedia.org/Chorvátsko - internetová encyklopédia Chorvátsko, (chorv. Hrvatska) dlhý tvar Chorvátska republika je štát na Balkánskom polostrove na brehu Jadranského mora, vznikla rozpadom Juhoslávie.
 • Úrad verejného zdravia Chorvátsko - Chorvátsky inštitút verejného zdravia vykonáva činnosti epidemiológie infekčných chorôb a chronických masovo neprenosných chorôb, verejného zdravia, zdravotnej výchovy s podporou zdravia a prevencie chorôb, ekológie zdravia, mikrobiológie, školského lekárstva, duševného zdravia a prevencie závislostí.
 • Croatia Tourism - Turistické informácie o Chorvátsku, najrozsiahlejší turistický portál v Európe. Užívajte si pobyt či hľadáte mestskú, skrytú, divokú, nedotknutú alebo slnečnú pláž. V ponuke je viac ako 6000 kilometrov pobrežia v Chorvátsku, kde určite nájdete pláž svojich snov
 • Apartmanija.hr - katalóg súkromného ubytovania v Chorvátsku. Apartmány, izby, dovolenkové domy, vidiecky alebo Robinsonský cestovný ruch. Vyhľadávanie v databáze ubytovania viac ako 40 000 bytoch, izbách a dovolenkových domoch v Chorvátsku.
 • Linka detskej dôvery - linka, ktorá má uši pre všetky deti. Linka detskej dôvery je bezplatná telefonická linka, ktorú poznajú a využívajú predovšetkým deti. Ak máš problémy, ak ti niekto spôsobuje bolesť ...
 • Linky detskej istoty - linka detskej istoty UNICEF. Detský fond UNICEF ako apolitická organizácia pomáha deťom aj tým, že prevádzkuje telefonické linky pomocii pre deti aj dospelých - 116 111 pre deti.

Jednosmerné linky sú klenot linkbuildingu

Kategóriu jednosmerné linky považujem za klenot medzi aktivitami spadajúcimi pod link building. Získať takú jednosmernú linku je presne to, čo sa snažia tvorcovia stránok dosiahnuť. Je to ocenenie ich práce, keď iný kolega ukáže prstom (linkou) na ich dielo. Ako na to? Prečo majiteľ cudzej stránky na nej uvedie hypertext odkaz - link na váš web ? Bez vašej žiadosti, dohody, sám od seba ? Nepozná vás, nikto mu nič neprikázal, proste ho len zaujal váš obsah a pocítil potrebu zaznamenať ho pre seba, alebo skôr ponúknuť ho svojim návštevníkom. Prečo to robiť ? Nuž urobíte to celkom prirodzene vtedy, keď chcete poukázať na zaujímavé pokračovanie svojho obsahu, ktoré už na vašej stránke chýba. Vám sa už pokračovať nechce, alebo neviete, alebo ... dôvodov je veľa. Niekto iný pokračovanie má, nuž naň ukážete. Chcete, aby sa to isté dialo aj vám?

Tak robte skvelý obsah, obsah to sú texty, obrázky, videá. Píšte originálne texty a informácie, predávajte vlastný zaujímavý tovar, prezentujte vlastné zaujímavé obrázky, točte zaujímavé videá. Publikujte zaujímavý a originálny obsah. Potom na vás budú poukazovať iní linkovaním. Je to príliš jednoduché, aby ste to nahrádzali podvodnými praktikami v linkovaní, ktoré už nefungujú a sú neprimerane drahé a časovo náročné. Prípadné škody vám neželám, viem o čom hovorím, sami sme si prešli webovým bahnom, ako sa nám to stalo si môžete prečítať na stránke seo-expert, ktorú venujeme nášmu bývalému externistovi.

Tento príbeh by mal byť odstrašovadlom, pre všetkých nepozorných, ľahostajných, neznalých majiteľov slabých webov, ktorým niekto nakecá, že z nich urobí lídrov v ich segmente podnikania. My sme mali ambície vysoké, dopracovali sme sa s týmto webíkom iba prirodzenou výstavbou do prvej pätorky v G. Potom sme si žiaľ nedali dosť pozor a zverili sme svoje poklady do rúk babrákovi, ktorý získal na tri mesiace dve ďalšie priečky, ale potom nasledoval pááááá-d až na dno kanála.

Získavajte jednosmerné linky za to, v čom ste dobrí napríklad v Chorvátsku

Zhrnutie. Jednosmerná linka je bod, kvalitná jednosmerná linka je kvalitný bod, za kvalitné body sú dobré priečky. Zbierajte kvalitné body. Chcete byť prví ? Musíte byť najlepší. Ak ste najlepší, ukážte to svetu a aj vyhľadávače si to všimnú. Neverte nikomu, kto vás chce presviedčať, že z vás priemerných urobí "ON" najlepších, to nejde iba ak podvodom a hľa aj na cyklistického podvodníka Armstronga došlo. Chcete zažiť podobnú hambu? Tak hurá za seo-expertmi. Stačí napísať do vyhľadávača, alebo klknúť tu - seo-expert (príbeh o jednom podvodníkovi).

My sme sa už začali venovať svojim webom výlučne sami, podobne to robia aj v najväčších IT firmách, aj v tej o ktorej priazeň všetci súťažíte. Prístup k jadru majú len tí najspoľahlivejší vlastní ľudia. Inej cesty niet, žiadni externí experti, žiadne reklamy, marketing, z vás majstrov nespravia. Sú to len nástroje na vysávanie vašej šťavy. Externistov naozaj nezaujímate, oni sa starajú o svoj prospech. Najjednoduchší spôsob, ako vás vysávať je zistiť si koľko toho viete a nastaviť priečku len o jeden stupeň vyššie. Tak "pre vás" niečo urobia a fakturujú "pre seba". Skúste robiť úplného hlupáka a odhalíte ich. Najlepšie, čo môžete urobiť je začať makať sami na sebe, študovať, cvičiť a zahrať si o líderstvo v peletóne chorvátskych webstránok čistú poctivú hru. 
   
Linky Chorvátsko
recipročná výmena odkazov
linkbuilding partnerská výmena
jednosmerné linky pridaj
 
     
 
 

Partneri: Dovolenka | Taliansko | Lyžovanie Alpy | Zdravie
© 2009-2022 CK Reny Travel - chorvátsko-reny.sk