Chorvátsko  
   chorvátsko    |    dovolenka    |    mapa    |    doprava    |    zájazdy    |    lyžovanie      travel      reny   
 
 

Partnerské linky

 
TRAVEL
Cestovanie
Destinácia
Počasie
Blog
Linky
    • Link building
    • Výmena odkazov
    • Recipročné linky
    • Jednosmerné linky
    • PR články
    • Linky popularita
    • Partnerské linky
    • Ako nerobiť linky
    • Pridaj linku
    • Prečo optimalizovať
    • Turistické linky
    • Lyžovanie linky
    • Chorvátske župy
    • Seo-expert
    • Naše výsledky
Lastminute
Obrázky
Winnetou

Navigácia: Chorvátsko > Travel > Linky > Partnerské linky  
 
Partnerské linky Myslíte to s budúcim úspechom vášho link buildingu vážne, mali by ste pre partnerské linky vytvoriť vhodné prostredie na svojich stránkach. Každý partner bude postupovať v výmene podobne ako vy. Takže bude hľadať pre svoje linky čo najlepšie stránky. Chce získať niečo výhodné pre seba. Vaše stránky s linkami majú štruktúrou, kvalitou zodpovedať ostatným stránkam z vášho webu. Partnerské linky sa nesmú nachádzať na smetisku. Také smetisko vyhľadávače ľahko odhalia aj sa k nemu chovajú ako ku smetisku. Kto by chcel mať linky na smetisku? Ani vy nie. Miestam, kde visia kopy neusporiadaných liniek, bez ladu a skladu

hovoria profíci i vyhľadávače linkové farmy. Za vytvorenie linkovej farmy dostane jej autor penalizáciu, stránka je odmietnutá vyhľadávačom. Jej obsah akoby neexistoval. Linky na nej umiestnené nesú túto povesť aj na web, na ktorý smerujú. Kto by chcel získať zlú povesť tým, že naň smerujú linky zo stoviek smetísk? Nechcem o tom s nikým polemizovať, včera sa to neriešilo, dnes je to trestné, zajtra nemusí, zariaďte sa ako chcete. Ja by som s "farmárom" nevymieňal. Nikdy neviete, ako také linky dopadnú. Ak zle, váš web to zbytočne rozkýva. Ak vy sami vytvoríte pekné, priateľské a hlavne účinné stránky pre partnerské linky, potom budú vaše stránky vyhľadávať linkéri a vy si budete môcť vyberať pre svoje linky len kvalitných partnerov.

Možno je potrebné vysvetliť pojmy partnerské stránky, partnerské linky atd. V prípade výmeny liniek to vyzerá takto: Partner má svoju linku PL1 (partnerská linka 1) umiestnenú u mňa, na mojej stránke MS1 (moja stránka 1). Ja mám moju linku ML1 (moja linka 1) umiestnenú na partnerovej stránke PS1 (partner. stránka 1). Moja linka ML1 umiestnená na partnerskej stránke PS1 smeruje na moju stránku MS2. Partnerova stránka PS1 + moja linka ML1 + moja stránka MS2 majú byť obsahovo príbuzné. Potom moja linka ML1 podporí moju stránku MS2 a jej dôležitosť pre vyhľadávače vzrastie, keďže jej dôležitosť pridáva cudzí web (PS1). Alebo povedané inak: webmaster stránky PS1 hovorí, keď linkuje (odkazuje čitateľov) na MS2, že tam (na MS2) sa nachádza dôležité pokračovanie obsahu jeho stránky PS1.
Pred nedávnom to tu vyzeralo fakt desivo aha -> staré miesto pre linky
Miesto pre partnerské linky si myslím zaslúži väčšiu úctu. Asi rovnakú pozornosť akú venoval tejto stránke kedysi autor výmeny, venoval aj výberu liniek, partnerov a spracovaniu. Farmár jedna báseň, tak sme trocha poupratovali.

Miesto pre partnerské linky s témou Chorvátsko, dovolenka, lyžovanie ...

Tu ponúkame miestečko pre partnerské linky. Sme za serióznu výmenu rovnocenných liniek, ak máte záujem vymeniť partnerské linky s našim webom, zašlite vyplnený formulár: pridaj svoju linku, alebo zašlite váš návrh na spoluprácu mailom. Vo vlastnom záujme sem umiestňujte len stránky s príslušnou tématikou - partnerské linky, ubytovanie, Chorvátsko, dovolenka. Inak výmena nemá správny účinok. Ak sa vám nehodí práve táto stránka, prekliknite si ďalšie v ľavom menu. Možno potrebujete úplne inú doménu? Napíšte - ponúkneme.

Príklad, ako sa staráme o linky našich partnerov:

 
Lyžovanie v Chorvátsku  Lyžovanie v Chorvátsku zažilo eufóriu zo skvelého výsledku Ivicu Kosteliča ktorý získal celkové víťazstvo vo svetovom pohári 2011 v alpskom lyžovaní. Každý fanúšik lyžovania v Chorvátsku oslavuje víťazstvo svojho reprezentanta. Famózny nástup Kosteliča v úvode nového roku nedokázali súperi odraziť. Ivica má tiež titul najlepší športovec Chorvátska.
krajina Chorvátsko Krajiny sveta - Chorvátsko leží medzi Jadranským morom a Uhorskou nížinou, Chorvátsko vyhlásilo r.1991 nezávislosť a Európske spoločenstvo ho uznalo v r.1992. Na jeho pobreží vládne stredomorské podnebie s horúcimi letami. Zimy bývajú mierne a sneh býva raritou. Pobrežie je rozdelené do 5 krajov: Istria, Kvarner, Severná , Stredná a Južná Dalmácia.
Dovolená Chorvatsko Dovolená Chorvatsko - cestovanie do Chorvátska, dovolenka v Chorvátsku, od cestovnej kancelárie Reny Travel, stránku vyberáme medzi partnerské linky pre nádhernú farebnú grafiku. Priam dýcha letom širokánska ponuka kvalitných pobytov v Chorvátsku od Istrie cez Kvarner, po severnú a južnú Dalmáciu, ostrovy, významné mestá, Plitvické jazerá.
Brela v Chorvátsku Brela v Chorvátsku je blogový príspevok o ideálnom mieste v Chorvátsku. Malé prímorské mestečko Brela je jednoznačná autorkina srdcovka, príjemné miesto na Makarskej riviére. Autorka môže spokojne tvrdiť, že Chorvátsko už vcelku dôverne pozná, navštívila takmer každý kút tejto nádhernej krajiny, ale ani jedno miesto ju neočarilo tak, ako práve Brela.
Tunely Chorvátsko ostrovy Chorvátsko buduje podmorské tunely. Turistov na dovolenku priláka novými investíciami, ktorými budú plánované podmorské tunely. Podobné riešenie, ako to ktoré spája Britské ostrovy s Európou má Chorvatom pomôcť navrátiť stratený cestovný ruch na chorvátske ostrovy. Miliardové investície budú vyžadovať účasť Európskej Únie na financovaní.
 

Ako sa postarať o partnerské linky ?

Rozmaznávajte vášho partnera, nešetrite prácou pre partnerské linky, pripravte im také stránky, ako je vaša titulná. Ako sa postarať o partnerské linky ? Skúste sa zamyslieť nad heslom: "... všetko čo vykonám sa vydá svojou cestou a nabalené (zväčšené) sa mi časom vráti späť". Znova a znova čítajte návod pre webmasterov od google, aby ste vedeli čo je google friendly a čo nie -pokyny pre webmasterov. Ak je vašou snahou uspieť vo vyhľadávačoch, nepokúšajte sa s nimi vybabrať. Disponujú najlepšími hlavami na trhu. Chápte, že hľadajú seriózny obsah a prirodzené aktivity pri tvorbe webu. Aj vymieňanie liniek je prirodzené, ak JE PRIRODZENÉ. Tak to robte ! Chovajte sa prirodzene a otvorene. Na internete nájdete množstvo skutočných príkladov ako to robiť a že to funguje.

Vonkajšie linkovanie sa dá lepšie pochopiť, ak sa zamyslíte nad fungovaním vnútorného linkovania. Veď tiež používate rôzne typy liniek pre navigáciu po svojom vlastnom webe. Vytvárate navigačné "menu". Na rôznych miestach používate miniatúry obrázkov ako rôzne tlačidlá (linky), alebo priamo v texte nalinkujete slovo či vetu na preklik na vedľajšiu stránku. Ak niekto tvrdí, že výmena liniek medzi dvoma stránkami nemá zmysel, potom sa zamyslite prečo vaša stránka A obsahuje link na stránku B a tá späť na A? Nemá zmysel? Len nemá taký, ako by dotyčný chcel, ale výmena medzi dvoma stránkami je veľmi zmysluplná. Málo komu sa ale chce dať si s vymieňaním prácu, tú správnu prácu.

 
   
Linky Chorvátsko
recipročná výmena odkazov
linkbuilding partnerská výmena
jednosmerné linky pridaj
 
     
 
 

Partneri: Dovolenka | Taliansko | Lyžovanie Alpy | Zdravie
© 2009-2022 CK Reny Travel - chorvátsko-reny.sk